OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Miasto Venlo

OPIS STANOWISKA:
  • Przemieszczanie wózkiem widłowym makulatury z hali zakładu do pras
  • Utrzymywanie stanowisk pracy w czystości
  • Praca na zmianie dziennej i okresowo w sobotę lub niedzielę
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, na długi okres
  • Region Venlo

POTRZEBUJEMY OSOBY:

  • Z ważnymi uprawnieniami operatora wózków widłowych
  • Najlepiej z doświadczeniem w pracy z wózkami widłowymi
  • Rozumiejącej język niderlandzki, angielski lub niemiecki i mówiącej w tym języku
  • Posiadającej samochód i prawo jazdy

OFERUJEMY:
  • Pracę na dłuższy okres, w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie zgodne z warunkami zleceniodawcy
  • Dodatki za pracę w weekend
  • Zwrot kosztu przejazdów powyżej 10 km w jedną stronę
  • Dodatek urlopowy 8%
  • 25 dni płatnego urlopu w roku

Kandyduj

Proces aplikacji składa się z dwóch etapów i zajmuje tylko 1 minutę. Wpisz swoje dane poniżej lub kontynuuj z Facebookiem.