PRACOWNIK PAKOWANIA

OPIS STANOWISKA:
  • Pakowanie materiałów opakowaniowych w pudełka
  • Oznaczanie pudełek naklejką z odpowiednią informacją o produkcie i procesie
  • Dostarczanie pustych pudełek do maszyny produkcyjnej
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Praca na dłuższy okres, w pełnym wymiarze godzin
  • Praca w bliskiej okolicy Horst

POTRZEBUJEMY OSOBY:
  • Z doświadczeniem w pracy jako pracownik produkcji
  • Mówiącej po niderlandzku, angielsku lub niemiecku
  • Która zapewni sobie transport do pracy

OFERUJEMY:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w rozwijającym się zakładzie
  • Dobre wynagrodzenie zgodne z warunkami zleceniodawcy
  • Prawo do dodatku za pracę w systemie zmianowym i za nadgodziny
  • Zwrot kosztu przejazdów powyżej 10 km w jedną stronę
  • Dodatek urlopowy 8%
  • 25 dni płatnego urlopu w roku

Kandyduj

Proces aplikacji składa się z dwóch etapów i zajmuje tylko 1 minutę. Wpisz swoje dane poniżej lub kontynuuj z Facebookiem.