PRACOWNIK DO ZBIORÓW

OPIS STANOWISKA:
  • Ręczne zrywanie, przycinanie, sadzenie i/lub zbieranie roślin
  • Ręczne usuwanie starych upraw i materiału rozmnożeniowego
  • Pomoc przy hodowli
  • Wprowadzanie roślin do maszyny czyszczącej
  • Praca na zmianę dzienną (w lecie od godz. 7.00, a w zimie od godz. 8.00)
  • Praca na dłuższy okres, w pełnym wymiarze godzin, z możliwością dużej liczby nadgodzin
  • Praca w bliskiej okolicy Horst

POTRZEBUJEMY OSOBY:
  • Z doświadczeniem w uprawie i/lub sadzeniu szparagów
  • Rozumiejącej język niderlandzki, angielski lub niemiecki
  • Która zapewni sobie transport do pracy (region Horst)

OFERUJEMY:
  • Pracę w (więcej niż) pełnym wymiarze godzin
  • Dobre wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy dla branży nasion roślin ogrodowych
  • Cotygodniową wypłatę wynagrodzenia za ewentualne nadgodziny
  • Zwrot kosztu przejazdów powyżej 10 km w jedną stronę
  • Dodatek urlopowy 8%
  • 25 dni płatnego urlopu w roku

Kandyduj

Proces aplikacji składa się z dwóch etapów i zajmuje tylko 1 minutę. Wpisz swoje dane poniżej lub kontynuuj z Facebookiem.