PRACOWNIK PRODUKCJI POSIŁKÓW GOTOWYCH

Miasto Liessel

OPIS STANOWISKA:
  • Ręczne dodawanie składników przy przenośniku taśmowym
  • Obsługa maszyn używanych przy wyrobie produktu
  • Czyszczenie i utrzymywanie w czystości maszyn
  • Powiadamianie operatora o awariach urządzeń
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku; praca na zmianę dzienną lub w systemie 2-zmianowym
  • Jest to praca na wezwanie, w wymiarze od 8 do 40 godzin tygodniowo
  • Praca w bliskiej okolicy Liessel

POTRZEBUJEMY OSOBY:
  • Dyspozycyjnej;
  • Umiejącej starannie i samodzielnie pracować
  • Rozumiejącej język niderlandzki, angielski lub niemiecki
  • Posiadającej samochód i prawo jazdy

OFERUJEMY:

  • Pracę na wezwanie, na dłuższy okres
  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy dla branży posiłków gotowych
  • Zwrot kosztu przejazdów wg obowiązującej stawki, powyżej 10 km w jedną stronę
  • Dodatek urlopowy 8%
  • 25 dni płatnego urlopu w roku

OPERATOR PRODUKCJI POSIŁKÓW GOTOWYCH

  • Wydawanie poleceń i pomoc pracownikom produkcji
  • Kontrolowanie dostaw surowców i wypełnianie formularzy rejestracyjnych
  • Usuwanie drobnych awarii urządzeń
  • Praca na dłuższy okres, w wymiarze od 33 do 40 godzin tygodniowo

  • Z wykształceniem zawodowym średnim i podstawową znajomością systemu HACCP
  • Najlepiej z doświadczeniem w pracy operatora
  • Rozumiejącej język niderlandzki i mówiącej w tym języku
  • Posiadającej samochód i prawo jazdy

OFERUJEMY:

  • Pracę na krótki okres, w pełnym wymiarze godzin

Kandyduj

Proces aplikacji składa się z dwóch etapów i zajmuje tylko 1 minutę. Wpisz swoje dane poniżej lub kontynuuj z Facebookiem.