OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

OPIS STANOWISKA:
  • Przewożenie warzyw wózkiem widłowym
  • Praca częściowo na wolnym powietrzu na 2 lub 3 zmiany
  • Praca w pełnym wymiarze godzin
  • Praca w bliskiej okolicy Well

POTRZEBUJEMY OSOBY:
  • Z doświadczeniem/uprawnieniami operatora wózków widłowych
  • Mówiącej po niderlandzku, angielsku lub niemiecku
  • Z prawem jazdy kat. B i własnym transportem

OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym i rozwijającym się zakładzie
  • Dobre wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy dla upraw na wolnym powietrzu
  • Prawo do dodatku za pracę w systemie zmianowym i za nadgodziny
  • Zwrot kosztu przejazdów powyżej 10 km w jedną stronę
  • Dodatek urlopowy 8%
  • 25 dni płatnego urlopu w roku

Kandyduj

Proces aplikacji składa się z dwóch etapów i zajmuje tylko 1 minutę. Wpisz swoje dane poniżej lub kontynuuj z Facebookiem.